Logo

На Верховинщині нелегала з Росії притягнули до адміністративної відповідальності

Працівники міграційної служби на території Верховинського району на Івано-Франківщині виявили 30-річного громадянина Російської Федерації, який перевищив термін перебування в Україні. Правопорушник притягнутий до адміністративної відповідальності (стягнення штрафу) і зобов’язаний до визначеного числа виїхати з України.

Про це повідомили у Міграційній службі Івано-Франківської області.

 Протидія нелегальній міграції є пріоритетним напрямом у діяльності міграційної служби. У цьому плані наявність і географічне розташування Верховинського відділу міграційної служби, що на Івано-Франківщині, мають важливе значення для здійснення відповідної роботи.

 Як відомо, Верховинський район є прикордонною територією до Румунії. Протяжність державного кордону з сусідньою країною становить майже 50 кілометрів, причому без пунктів пропуску. Це потребує належної взаємодії міграційників з прикордонниками і співробітниками поліції щодо забезпечення охорони кордону на напрямках потенційного руху незаконних мігрантів. Водночас це профілактична робота на випередження.

 За словами керівниці Верховинського відділу УДМС в Івано-Франківській області Надії Кіндратяк, цьогоріч працівники міграційної служби на території району виявили 6 неврегульованих мігрантів-іноземців – трьох громадян Російської Федерації, а також громадян Республіки Молдови, Ресубліки Албанія і Французької Республіки. У двох випадках виявлення порушень міграційного законодавства стало наслідком доброї співпраці з прикордонною службою.

У кожному разі за вчинення адміністративного правопорушення іноземці сплатили штрафи, а до п’ятьох правопорушників було застосовано адміністративно-правові заходи щодо їх примусового повернення з України.