Logo
27 Січня 2022, 18:08

На Верховинщині освятили Дзвін пам’яті на згадку про загиблих на Сході прикарпатців

Як повідомляє Івано-Франківська облдержадміністрація, нещодавно у селищі Верховина у рамках соціально-відповідального проєкту волонтерів та військових «Дорогами війни... Від Карачуна до Говерли...» провели урочистості та освятили Дзвін пам’яті.

Його передали з меморіального комплексу на горі Карачун для побратимів, загиблих за Україну при звільненні Слов’янська у 2014 році, – 80-ій десантно-штурмовій бригаді поліції особливого позначення «Івано-Франківськ». Її бійці загинули в складі екіпажу із 8-ми військовослужбовців Нацгвардії України на чолі з генералом Сергієм Кульчицьким.

 

3


Варто зазначити, що небайдужі громадяни, представники Сходу та Заходу, відреставрували верховинський меморіал загиблих за Україну та капличку, два флагштоки – Державного Прапора України та прапора УПА, встановили скульптури Покрови Пресвятої Богородиці і двох ангелів.

У липні минулого року тут встановлено Дзвін пам’яті з меморіального комплексу «На горі Карачун». Під час заходу під звуки Дзвону було прочитано поіменно загиблих у Слов’янську в 2014 році та загиблих верховинців в АТО/ООС та у складі формувань УПА. Вшанували пам’ять загиблих героїв представники громадськості району, військовослужбовці України, рятувальники Прикарпаття та Закарпаття, представники поліції особливого значення Івано-Франківська. Додамо, що проект «Дорогами війни... Від Карачуна до Говерли...» реалізується з 2014 року та присвячений пам’яті полеглих за Україну.

 

2