Logo
28 Липня 2021, 14:36

На Верховинщині реконструюють школу

У селі Красноїлля, що на Верховинщині, проходить масштабна робота із реконструкції будівлі школи з добудовою навчального корпусу та спортивного залу. 

Про це повідомляють у пресцентрі Івано-Франківської облдержадміністрації.

У вівторок відбулося виїзне засідання комісії обласної державної адміністрації з питань обстеження стану системи водовідведення та проведення капітального ремонту фасаду приміщення Красноїльської ЗОШ I-III ступенів Верховинського району.

До комісії увійшли заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко, в.о. директора департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Володимир Рачкевич, радник голови облдержадміністрації Іван Шкіндюк, а також перша заступниця голови Верховинської РДА Світлана Уршеджук, заступник Верховинського селищного голови Ярослав Кікінчук.

У ході обстеження об’єкта, комісією було встановлено, що в результаті стихійного лиха (повені), яке відбулося у 2020 році дренажна система, встановлена попередньо на території школи була повністю замулена та виведена з ладу, що призвело на сьогоднішній день до пошкодження вертикальної гідроізоляції та фундаменту в цілому діючого корпусу школи. Комісією рекомендовано відповідним службам провести терміново коректуру робочого проєкту в якому передбачити додаткові роботи із капітального ремонту системи водовідведення (дренажу) та заходів по гідроізоляції існуючих фундаментів.

Під час зустрічей наголошувалося на важливості реалізації президентської програми «Велике будівництво» Володимира Зеленського, адже завдяки цій програмі в селі Красноїлля проходить масштабна робота із реконструкції будівлі школи з добудовою навчального корпусу та спортивного залу. Ми всі маємо велику надію, що в найкоротші терміни наші діти зможуть сісти за шкільні парти відремонтованого навчального закладу. Хочу висловити вдячність керівникам області за підтримку в реалізації даного проєкту, що спільними зусиллями і наполегливою працею вдасться досягти бажаного результату.