Logo
4 Грудня 2019, 11:11
Теги: майданчик

На Верховинщині відкрили ще один майданчик зі штучним покриттям

У селі Буковець діти та дорослі матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже саме тут, на території Буковецької ЗОШ I-III ст. школи, зведено спортивний майданчик зі штучним покриттям.

На урочистості з нагоди відкриття міні-футбольного поля завітали заступник голови РДА Світлана Уршеджук, керівник апарату РДА Василь Бровчук, депутат обласної ради Сергій Басараб, начальник відділу освіти Василь Гуцуляк, сільський голова Мирослав Матаржук, інформує прес-служба ІФ ОДА.

Спортивний майданчик збудовано за сприяння обласної і районної влади, дирекції школи та громади села.

«Дуже приємно відзначати, що тільки спільними зусиллями ми крок за кроком можемо розбудовувати нашу спортивну інфраструктуру в районі. І велика подяка кожному, хто долучився до цієї події. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу підвищувати рівень здоров’я та займатися фізичною культурою і спортом, - зазначив Василь Бровчук.

Своєю чергою директор школи Ярослав Лесюк у виступі подякував за сприяння та підтримку всім, долучився до будівництва, та зазначив, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для села, адже учні беруть участь у турнірах різних рівнів. Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.