Logo
18 Жовтня 2019, 11:25

На вихідних Франківськ стане столицею легкої атлетики України

Сьогодні, 18 жовтня розпочалась пресконференція щодо проведення ХХІІІ міжнародних змагань "Кубок Вечірній Івано-Франківськ" зі спортивної ходьби.

З 19 по 20 жовтня Франківськ стане столицею легкої атлетики України, пише Типовий Франківськ.

Впродовж двох днів, місто прийматиме чемпіонат України з спортивної ходьби та ХХІІІ міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ".

До Франківська завітають найкращі легкоатлетики-скороходи зі всієї України, а також спортсмени з Туречини, Угорщини, Польщі, Молдови, Білорусі, Португалії, Латвії та Ірландії.

"Дуже цікава траса побудована для змагань. Це знаково, що до Франківська приїдуть учасники з різних куточків України"- каже президент легкої атлетики Вінницької області Олена Бег.

Участь візьмуть понад 220 учасників, вони змагатимуться на дистанціях 50, 20, 10, 5, 3 км.

Учасник змагань з Білорусі зазначає, що спортсмени круглий рік тренуються до змагань.

Міський голова просить, щоб містяни добре поставились до перкриття руху в центрі міста. Адже в інших містах такі змагання відбуваються в центрі.

Родзинкою змагань є те, що МЛФ (Міжнародна легкоатлетична федерація) внесла змагання в Івано-Франківську до переліку тих, де можна виконати норматив на літні Олімпійські ігри-2020, що відбудеться у Токіо, на дистанціях 50 та 20 км.

Вродовж двох днів спортсменм розіграють 20 комплектів нагород серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дітей до 12 років та ветеранів.

Оцінюватимуть спортсменів 3 міжнародніих судді, а саме з Ізралію, Німеччини та Польщі.

Для вболівальників також очікуються призи.