Logo
2 Червня 2021, 13:47

На водах Прикарпаття цьогоріч загинули 15 осіб - Ігор Влізло

15 осіб загинули від початку року на водних об’єктах Прикарпаття.

Сумну статистику озвучив вчора на оперативній нараді у міського голови обласного центру начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради Ігор Влізло.

«У нас вже є сьогодні статика загиблих громадян на водних об’єктах. По Україні ми маємо 280 осіб загиблих, з яких 15 осіб – це на території нашої області», - розповів чиновник.

З його слів, шестеро осіб із вказаного числа загинули на водних об’єктах Івано-Франківської міської територіальної громади.

Причини загибелі – різні. «Там суїцид, там вживання алкоголю і багато деяких людей, де просто невияснені обставини… Але ще раз хотів би підкреслити і звертаюсь десь і до громадян, до усіх мешканців нашої територіальної громади, що основною причиною є вживання алкогольних напоїв і грубе порушення правил поведінки на водних об’єктах», - повідомив Ігор Влізло.

Він також зауважив, що усі вказані вище особи загинули не під час купального сезону і відзначив, що минулого року на території міста Івано-Франківська на водах під час купального сезону не загинула жодна людина – вперше за десятки років. Чиновник переконаний, що такого результату вдалося досягти завдяки забороні купання на міському озері.