Logo
10 Липня 2020, 20:05

На Яремчанщині планують побудувати нафтогазосховище

ТОВ «Нафтова компанія «БанГаз» планує створення у виснажених вуглеводневих пластах підземних нафтогазосховищ в нафтогазовій провінції Івано-Франківської області при використанні буферних об’ємів нетральних газів, що виділяються при природньому розпаду з використанням установок переробки і захоронення радіоактивних відходів.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

«Використання нафтовиснажених пластів по загально прийнятій схемі дозволить в зимовий період зберігати до 250 тис. т нафти при нетральних буферних об’ємах. Зберігання природнього газу в межах виснажених пластів ОТГ Ворохта, Піги, Татарів до 8 млрд. м3, що відповідає по аналогії газосховищам Богородчани, Угерськ та інше», - йдеться у повідомленні компанії.

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Нафтова компанія «Бангаз» є житель Івано-Франківська Височанський Зіновій Михайлович та житель Богородчан Боднарук Володимир Юрійович.

ТОВ «Нафтова компанія «Бангаз» заснована у січні 2018 року. Статутний фонд становить 170 тисяч гривень. Фірма позиціонує себе як постачальник природного газу та електроенергії промисловим споживачам України.

Крім того, компанія займається видобуванням нафти та природного газу, надає допоміжні послуги при видобуванні, дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.