Logo
14 Квітня 2023, 16:25

Наближається світле свято - Воскресіння Христове!

Шановні прикарпатці, наближається світле та довгоочікуване свято – Воскресіння Христове!

Вже другий рік поспіль ми з Вами відзначаємо Великдень в час війни. Держава-терорист сьогодні використовує усі жорстокі методи для нанесення удару, зокрема, це стосується і релігії, щоб створити конфлікт та дестабілізувати ситуацію у суспільстві.

Хочемо звернутися до кожного з проханням зберігати спокій, дотримуватися усіх правил безпеки, якщо виникатиме загроза під час Богослужінь. Ворог тільки чекає, щоб ми піддалися провокації, але це свято несе величезну місію, де однозначно добро перемагає жорстокість, злі помисли, заздрість, біль та смерть. Вірте, за нами – перемога!

Також хочемо звернутися з проханням до місцевих жителів та гостей Прикарпаття, щоб кожен був пильним та знаходився у безпеці в період Великодніх святкувань і дотримувався міжконфесійного порозуміння, бо від наших дій залежить дуже багато.

Ми маємо бути згуртованими та не давати інформаційних приводів, які можуть нашкодити нашій країні і дискредитувати її на шляху до європейських цінностей.

Божого благословення на всі добрі справи Вам і успіхів у всіх благих творчих задумах і починаннях. Нехай же фраза «Христос Воскрес» буде сьогодні не тільки вимовлятися замість вітання, а й знайде гідне місце в нашому серці і отримає відображення в усіх щедрих діяннях. Христос Воскрес! Воістину воскрес!

 

 

Фото з відкритих джерел