Logo
15 Лютого 2015, 16:15

Начальницю франківського банку та її спільників засудили за привласнення 1 мільйона кредитних коштів

Як встановлено в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, злочинну спільноту організувала керівник Івано-Франківського відділення одного з банків, котра як службова особа скористалася з метою наживи правом укладати кредитні угоди з фізичними та юридичними особами.

мільйон

Про це повідомили в секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області.

До оборудки приєдналися директор приватного підприємства, бухгалтер товариства, а також її син. Спільники ще у 2012 році розробили та узгодили план злочинних дій, в якому кожен мав конкретні функції. Загалом зловмисникам вдалося незаконно отримати та привласнити понад 1 мільйон гривень коштів, що належали як людям, на рахунки яких без їх відома оформлялися кредити, так і банку.

За результатами судового розгляду згідно вироку Івано-Франківського міського суду членів цієї організованої групи визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном 5 років з конфіскацією всього належного їм майна. Крім того, їх позбавлено права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності на строк 3 роки.