Logo
22 Серпня 2019, 13:31
Теги: співпраця

Надвірнянщина підписала угоду про співпрацю з Чеською Республікою

Днями до міста Надвірна завітала делегація з міста-побратима Крнов (Чеська Республіка) на чолі зі старостою Томашом Граділом.

Мета візиту – підведення підсумків співпраці між нашими громадами та підписання угоди про надання благодійної допомоги громаді міста Надвірна та Надвірнянського району інформує Надвірнянська районна рада.

Наші міста співпрацюють уже майже 8 років. 27 жовтня 2011 року між міською владою Крнова і Надвірнянським районом та м.Надвірна було укладено договір, який передбачає співробітництво у галузях комунального господарства, житлового будівництва, збереження та реставрації пам’ятників старовини, охорону навколишнього середовища. 

Також країни співпрацюють у галузях освіти, економіки, охорони здоров’я, соціальної допомоги, громадської безпеки, культури, спорту, туризму й управління.

Зазначається, що щороку делегація міст приїжджають з офіційними візитами один до одного з метою обміну досвідом у різних галузях життєдіяльності. Зокрема, це відвідання закладів та об`єктів соціальної, житлово-комунальної, туристичної, спортивної та природоохоронної сфер тощо.

В цьому році, під час зустрічі відбулось підписання угоди про надання благодійної допомоги громаді міста Надвірна та Надвірнянського району, зокрема рятувальній та комунальній службам міста та благодійному фонду «Карітас-Надвірна».

Після офіційного підписання угоди відбулась передача матеріальної допомоги. Так, Надвірнянські рятувальники отримали цього разу від чеських побратимів спецодяг для рятувальників (гумові чоботи, каски та захисні костюми), а також мотопомпи.

Комунальні служби міста отримали мотокоси, а БФ «Карітас Надвірна» – мініпекарню та дитячий майданчик.

Нагадаємо, що минулого року польські побратими надали Надвірнянському РВ УДСНС України благодійну допомогу у вигляді 8 комплектів амуніції для пожежників, а в 2017 році громада м.Пруднік надала пожежну машину та особисте спорядження пожежників. Вже майже 2 роки пожежний автомобіль перебуває в бойовому розрахунку надвірнянської служби порятунку.

Надвірнянська центральна районна лікарня також отримала минулого року благодійну допомогу від румунських та чеських  побратимів у вигляді ноутбуків та постільної білизни, приставних столиків для лікарняних ліжок та засобів гігієни.