Logo
11 Вересня 2019, 18:27

Надвірнянці скаржаться на аварійний стан берегів річки Бистриця Надвірнянська

Сьогодні, 11 вересня, голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів прийом громадян із особистих питань.

Посприяти у вирішенні невідкладних проблем до очільника області звернулися чимало прикарпатців.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА, пише Типовий Франківськ.

Зокрема, своє звернення щодо проведення берегоукріплювальних робіт та розчистки русла річки Бистриця Надвірнянська у селі Фитьків Надвірнянського району адресували представники Переріслянської об’єднаної територіальної громади.

Заявники стверджували, що  берегоукріплення річки може не спинити потужного потоку води та спричинити підтоплення житлових будинків. Аби убезпечити людей, слід провести розчистку русла та укріпити її береги.

«Якісно проведена розчистка русла річки у с. Фитьків допоможе відвернути наслідки можливої стихії, - підкреслив Денис Шмигаль. – Тож, спільно з місцевою владою варто розробити алгоритм дій для здійснення всіх необхідних робіт, зокрема, виготовлення проектно-кошторисної документації та визначення шляхів їх фінансування».

Під час прийому до керівника області також звернувся житель обласного центру, який запропонував використання технологій при будівництві бетонних доріг на Прикарпатті.

Адресували Денису Шмигалю і соціально-побутові питання, зокрема щодо виділення  матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі, та пропозиції щодо розвитку громадянського суспільства.