Logo
24 Лютого 2021, 13:14
Теги: газ

"Нафтогаз" назвав ціну на газ для населення на березень

Ціна для побутових споживачів у рамках тарифного плану "Місячний" становитиме 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Про це інформує пресслужба ГК "Нафтогаз України", пише Типовий Франківськ.

Для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний» у минулому році, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

"Продовжуємо підтримувати конкурентні засади відкритого ринку газу та пропонувати своїм клієнтам стабільність та найкращі умови. Клієнти Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" у березні отримуватимуть газ за нижчою ціною, ніж рекомендована урядом гранична вартість.
Наша компанія як постачальник «останньої надії» (ПОН) також забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника, щоб ці споживачі не залишитися без газу, поки не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

Ціна на газ для клієнтів ПОН у березні – 6.99 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).
Нині газ від постачальника «останньої надії» отримують понад 300 тис. клієнтів. Лише у січні та лютому цього року майже 150 тис. домогосподарств опинилися без постачальника – клієнтів у Мелітополі та Мелітопольському районі (Запорізька область), Лубнах та Лубенському районі (Полтавська область), Коростишеві та Коростишівському районі (Житомирська область) тимчасово обслуговує ПОН (ГК «Нафтогаз України»).

Нагадуємо, що наша компанія формує ціни лише для своїх клієнтів. Якщо клієнти інших постачальників хочуть отримувати газ за цінами ГК «Нафтогаз України», то їм потрібно змінити постачальника. Як це зробити?

ви можете подати заявку онлайн – на сайті gas.ua чи на сайті Приват24;

або ж оформити заявку офлайн – у відділеннях банку ПУМБ або в мережі Ощадбанку по всій Україні.