Logo
24 Жовтня 2014, 13:03

Найбільша котельня Івано-Франківська запрацює сьогодні

ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» проводить запуск котельні на вул. Індустріальній та розпочинає опалювальний сезон 2014-2015 рр. 

тепло У теплокомпанії повідомили, сьогодні буде подано теплоносій магістральними мережами СТЕК до усіх будинків, які обслуговує підприємство. Після цього працівники СТЕК будуть допомагати місцевим комунальникам, зокрема, КП «ЄРЦ» у запуску будинків: випуску повітря зі стояків, ліквідації аварій тощо.

«Ми зацікавлені у тому, щоб усі наші споживачі якнайшвидше були забезпечені теплом, - зазначає директора ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія Сергій Мельник. – Саме тому ми будемо допомагати «ЄРЦ» на волонтерських засадах, оскільки ми маємо досвід в обслуговуванні внутрішньобудинкових мереж. Для цих робіт ми залучаємо своїх кваліфікованих працівників, вони працюватимуть без вихідних: 25 і 26 жовтня – для нас робочі».

Нагадаємо, що ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» забезпечує теплом третину мешканців Івано-Франківська та 80 соціально-важливих об’єктів та бюджетних організацій. Компанія експлуатує котельню на вул. Індустріальній.