Мабуть, в будь-якій країні не меншу увагу та інтерес, ніж президент привертає перша леді. Її зачіски, вбрання і спосіб життя цікавлять не тільки жінок, але й чоловіків. У нашому огляді фотографії перших леді, які заслужено вважаються одними з найкрасивіших жінок у світі.
Домініка народилася у Французькому Алжирі в 1953 році і вийшла заміж за нинішнього президента Кот-д'Івуару Алассана Уаттара в 1991 році. Незважаючи на те, що чоловік сповідує Іслам, Домініка залишилася прихильницею християнства.
Перша в історії США перша леді афроамериканського походження стала зразком для наслідування для жінок у всьому світі. Вона володіє не тільки відмінним смаком, але й гострим розумом - Мішель закінчила Прінстонський університет і юридичну школу Гарварда, які є найпрестижнішими навчальними закладами в США, довгий час працювала адвокатам.
Дружина короля Марокко Мухаммеда VI народилася в 1978 році в сім'ї шкільного вчителя і залишилася сиротою вже в три роки, після чого її забрала на виховання бабуся. Лалла вивчилася на інженера інформаційних систем і пропрацювала на цій посаді до шлюбу з королем.
Наймолодша перша леді, яку в Бутані називають Королевою Драконів, закінчила коледж Регентс в Лондоні, де вивчала міжнародні відносини, психологію, мистецтво та історію.
Уродженці Парижа в дитинстві довелося багато подорожувати світом - спершу її сім'я переїхала з Франції в Камерун, потім в Туніс, і тільки через дев'ять років Сільвія опинилася в Габоні, країні, в якій вона отримала освіту, а її мати - роботу секретарем у майбутнього зятя.
У 2010 вийшла за Енріке Пенью Ньєто, губернатора штату Мехіко, який в 2012 став президентом Мексики.
До весілля з сирійським президентом у 2000-му році Асма аль-Асад працювала у сфері міжнародних інвестицій.
Мехрібан народилася в одній з найвпливовіших сімей в країні. Закінчила школу із золотою медаллю, вступила в Азербайджанський державний медичний інститут, але навчання продовжила тільки після того, як вийшла заміж за Ільхама Алієва і народила першу дитину. У 1988 році закінчила з червоним дипломом Перший МГМУ імені І. М. Сеченова. Якийсь час пропрацювала в Московському науково-дослідному інституті, потім заснувала культурно-історичний журнал «Спадщина Азербайджану» і стала його редактором.
9. Королева Летісія (Іспанія)
До шлюбу з королем Іспанії Пилипом VI була відомою журналісткою, ведучою новин і, завдяки своїй чудовій красі, улюбленицею глядачів. Закінчила один з найстаріших університетів світу в Мадриді з дипломами бакалавра та магістра журналістики.
Королева Йорданії відома в усьому світі завдяки своїй активній політичній позиції - вона виступає на захист прав жінок, захищає палестинське співтовариство, проводить масштабні кампанії боротьби з жорстоким поводженням з дітьми і бере участь у різних заходах, що стосуються питань охорони здоров'я, освіти, мікрофінансування та міжкультурного діалогу.
Закінчила Київський медичний інститут. Кандидат медичних наук, автор першої в незалежній Україні дисертації. Лікар-кардіолог. Після закінчення інституту працювала лікарем у кардіологічному відділенні Жовтневої клінічної лікарні в Києві. Свого часу відмовилась від кар'єри заради подружнього життя та виховання дітей, яких в родині Порошенків четверо.