Logo
6 Листопада 2019, 13:49

Нардеп Едуард Прощук доповів на екологічному комітеті про проблему Домбровського кар'єру

На засіданні екологічного комітету народний дерутат від округу №85 з Прикарпаття разом з колегами обговорили техногенно-екологічну ситуацію на території Калуського гірничо-промислового району.

Зокрема мова йшла про проблему Домбровського кар'єру. Про це Едуард Прощук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначає нардеп, під час круглого столу в Івано-Франківськук фахівці чітко наголосили, що екологічна ситуація на кар’єрі і прилеглих територіях має тенденцію до погіршення. Домбровський кар’єр після зняття з експлуатації був практично затоплений методом так званої «мокрої консервації». 

Експерти декларують поступове затоплення в межах відкритої частини масиву. Кар’єр знаходиться у стадії погіршення еколого-техногенної стійкості.

"Ситуація серйозна. Запропонував колегам з комітету навесні 2020 року провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті. Маємо напрацювати рішення комітету для звернення до центральних органів виконавчої влади, Кабінету Міністрів тощо стосовно ситуації навколо кар'єру",- відзначив Едуард Прощук.

Депутати запропонували поєднати на виїзному засіданні питання Домбровського кар'єру із проблематикою лісового господарства України.