Logo
23 Березня 2020, 19:35

Нардеп Прощук з меценатами закупили ліки та засоби захисту для медиків Калущини й Рогатинщини

Прикарпатський народний депутат Едуард Прощук разом із меценатами закупили ліки та засоби індивідуального захисту для медиків Калущини й Рогатинщини.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, пише Типовий Франківськ.

За словами нардепа Прощука, команда створила ініціативу, до якої приєднались меценати, партнери, представники соціально-відповідального бізнесу, щоб допомогти медикам і медзакладам 85-виборчого округу.

Вдалось знайти й замовити необхідні ліки та засоби індивідуального захисту для роботи медпрацівників, а саме: маски, рукавички, бахіли, антисептик, хірургічні халати й фартухи, шапочки ми доставимо медпрацівникам Рогатинської та Калуської районних лікарень і районної лікарні Калуської райради. 

"Зіткнулись з тим, що ціни на медичні засоби й ліки змінюються по днях, інколи навіть по годинах. Це обурює! В такий важливий для країни час недобросовісні підприємці спекулюють цінами на медичні засоби першої необхідності. Але нам вдається реалізувати заплановане і днями очікується доставка. Це лише початок, ми будемо нарощувати свою ініціативу й допомогу. Акумульовуємо всі зусилля, щоб придбати медичне обладнання, про це напишу згодом. Дякую команді та усім, хто доєднався", - йдеться у повідомленні.

 

Схожі Новини