Logo
21 Листопада 2019, 13:12
Теги: Прощук

Нардеп Едуард Прощук оглянув майбутню Академію вільної боротьби

Вчора, 20 листопада народний депутат України 9 скликання від Прикарпаття Едуард Прощук побував у майбутньому корпусі Академії вільної боротьби, яка знаходиться на базі Прикарпатського національного університету.

Про це Едуар Прощук написав на своїй сторінці у фейсбук, пише Типовий Франківськ.

"Впевнений Академія вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина стане справжньою кузнею чемпіонів! Разом із заступником голови Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту Vasyl Mokan відвідали створену на базі Прикарпатського університету академію. Ще пів року тому ми говорили про заснування академії та старт робіт, а зараз уже на фінішній прямій. Облаштували сучасну залу для занять з вільної боротьби, кросс зону, кімнату тренера та роздягальні для спортсменів", - написав народний депутат. 

Він додає, що очолить Академію декан факультету фізичного виховання і спорту Пикарпатського університету Ярослав Яців. Потужний тренерський склад готуватиме справжніх переможців. Молодь зможе навчатись та професійно займатись боротьбою.

Василь Мокан зазначив, що такі проекти важливі та дуже радий, що їх втілюють навіть за кошти меценатів.

"Приємно, що наші зусилля оцінено. Дякую всій команді за підтримку та пророблену колосальну роботу", - відзначає Прощук.