Logo
3 Липня 2019, 13:42

Народна депутатка Ірина Геращенко відвідала Прикарпаття

З робочим візитом на Прикарпаття завітала народна депутатка України Ірина Геращенко.

Під час перебування на Франківщині депутатка встигла побувати у Коломиї, Косові, Бурштині та Івано-Франківську, пише Правда.іф.

“На запрошення громади Івано- Франківщини сьогодні – в Косові, Коломиї та Бурштині. Люди хочуть спілкування. Дуже бояться реваншу і прагнуть знати, що є та політична сила, яка зможе захистити країну. Це – « Європейська солідарність» , звичайно. На Прикарпатті фантастично красиво. І я щиро рада цій можливості бодай на день вирватися сюди”, – написала на своїй сторінці Геращенко.

Також пані Ірина навідалась до Івано-Франківського обласного госпіталю ветеранів війни, що знаходиться в Коломиї.

Цей медзаклад створений рівно 3 роки тому, надає медичну і психологічну реабілітацію воїнам. Лише минулого року тут пройшли лікування більше 2 250 учасників бойових дій, ветеранів АТО , 18 350 осіб проліковано амбулаторно. В госпіталі потихеньку роблять ремонт і оновлюють лікувальну базу – й за рахунок субвенції, державних коштів , й за допомоги волонтерів.

“Військові чекають від ВР прийняття законів про сержантські звання і капеланів, маємо це зробити відразу після голосування виборчого кодексу. « Європейська солідарність» ці закони ініціювала й ми їх обов‘язково приймемо. Госпіталю передали подарунок. В рамках акції « Бібліотека для Донбасу «- прекрасну українську літературу від найкращих українських видавництв. Військові передають подяку видавництвам і Держтелерадіо за це”, – поділилася своїми враженнями Геращенко.

Не оминула Ірина Геращенко скандальну свободівську агітацію та поділилася свої враженнями від політичної реклами на білбордах кандидатки у нардепи Оксани Савчук.

“У голові крутиться: Ахрана, мене назвали – Оксана. А я не Оксана, а мер. Й живіть з цим тепер. Дякую, Франік! Було душевно”, – додає депутатка.