Logo

Народний депутат добився відновлення ходу будувництва спорткомплексу до однієї із шкіл Калущини

В Новицькій територіальній громаді на завершальному етапі перебуває проект добудови спорткомплексу до існуючої школи.

Як зазначив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, за рік роботи вдалось залучити 23,7 мільйона гривень і по плану вже цієї осені має відбутись відкриття спорткомплексу.

IMG-20210830-WA0000

«В рамках Президентської програми «Велике будівництво», спорткомплекс у Новиці вдалось включити до переліку об'єктів, які фінансуватимуться цього року. Більше того, він став одним із пріоритетних та найбільших проектів програми, загальна вартість якого понад 35 млн гривень», — каже Прощук.

Нагадаємо, що проектно-кошторисну документацію цього проекту розробили у 2011 році. У зв'язку з відсутністю фінансування впродовж п'яти років роботи на об'єкті не велися. З 2017 року обсяг коштів, який спрямовувався   був занадто малим для завершення  робіт та потребував значного дофінансування. На жаль, він став довгобудом і простоював без фінансування та без робіт. 

Цього року за сприяння народного депутата Едуарда Прощука вдалось отримати  на добудову спорткомплексу 23,7 мільйона гривень: 21,7 млн грн — з фонду ДФРР, 1,5 млн грн — з соцеконому та 500 тис субвенції.

«Це велика перемога, найперше, для громади, школярів та молоді. Я радий, що вдалось залучити необхідну суму з державного бюджету для завершення будівництва. Зараз об’єкт перебуває на етапі отримання документів про здачу його в експлуатацію. Дуже сподіваюсь, що вже восени спорткомплекс відкриє двері для школярів, адже всі умови для цього є», — наголошує Едуард Прощук.

Як каже народний депутат, спорткомплекс з сучасними комфортними приміщеннями, душовими та просторими роздягальнями дасть можливість створити відповідні умови для фізичного виховання дітей територіальної громади.

Залучена сума дає можливість повністю добудувати спорткомплекс до 1 вересня 2021 року. За органами місцевого самоврядування та обласної влади залишається завершити всі необхідні юридичні процедури та здати об'єкт в експлуатацію.

 

IMG-20210526-101923