Logo
19 Квітня 2015, 13:15

Наша влада, а це люди, які живуть в нашому місті, – гірше звірів, – волонтери просять допомогти притулку для собак (ФОТО)

Притулок для бездомних тварин, що в селі Загвіздя під Івано-Франківськом, потребує негайної допомоги небайдужих людей.

sob9

У притулку громадської організації "Дім Сірка" побували франківські громадські активісти. Своїми враженнями поділилася Наталія Сербин, яка займається допомогою пораненим в АТО, пише Курс.

"Нашу людяність добре видно по тому, як живуть тварини в нашій країні. А як ми відносимося до тварин, так світ і відноситься до нас. Бо ніде в європейський країнах немає такого знущання над тваринами", – зазначила Наталія.

Притулок "Дім Сірка" у Загвізді розміщено на приватній території, орендна плата скаладає 2400 грн у місяць за 24 ари. Усі витрати, харчування тварин, прибирання – все за кошт волонтерів і меценатів "Дому Сірка".

Однак коштів дуже бракує, і тварини перебувають у дуже скрутних умовах.

"Скільки не зверталася до міської ради і до мера – все намарно. Наша влада, а це люди, які живуть в нашому місті, – гірше звірів..." – зазначила активістка.

За її словами, якщо навіть зробити ремонт притулку, то земля є приватною і собак можуть в будь-який час вигнати.

Особливо потребують тварини вольєрів і будок, бо собаки тісняться і мучаться по кілька в одному вольєрі.

"Допоможіть, хто що вміє, хто може поприбирати, хтось зробити будку, хтось побілити вольєри, купити мисок, зварити раз в тиждень їсти", – закликала активістка.

Розміри будок: 1 м довжина, 80 см висота, 80 см ширина. Необхідні медзасоби: "Фронтлайн", вакцина "Вабівак", глистогінні, риб'ячий жир, миючі засоби. Потрібні також миски, макарони, пшоно, кості круглі з розрахунку на 60 собак.

sob1

sob2

sob3

sob6

sob4

sob8

sob7