Logo
22 Липня 2019, 11:20

Нацбанк продає недобудований санаторій на Прикарпатті за 77,4 млн грн

Національний банк України виставив на продаж недобудований санаторій «Прикарпаття», що знаходиться у місті Яремче. Його стартова ціна продажу складає 77,39 мільйона гривень (включно з податком на додану вартість).

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку, передає Громадське.

Там зазначають, що оздоровчий комплекс добудований на 96%. Його продають в межах мало приватизації через систему Prozorro.

Площа будівель комплексу складає 2,03 тисячі квадратних метрів.

«Об’єкт не може експлуатуватися у зв'язку з відсутністю зовнішньої каналізації К1 (не виконане прокладання частини трубопроводу, відсутня каналізаційна насосна станція з обв‘язкою, не закінчене прокладання газопроводу високого тиску від ГРП до місця підключення у магістральний газопровід», — повідомляють в НБУ.

Аукціон з продажу санаторію відбудеться 13 серпня. Відповідно до умов аукціону, переможець муситиме протягом року добудувати комплекс та дотримуватись вимог екологічної безпеки.

Напередодні в межах малої приватизації на продаж виставили Центральний автовокзал Києва та 5 автостанцій міста за 195,9 мільйона гривень.

Раніше повідомлялося, що план з приватизації на 2019 рік за пів року виконали на 1,6%.

Зокрема, Мінфін позичив за січень-червень близько 241,7 мільярда гривень. Це на 30,7 мільярда гривень більше, ніж держава віддала за обслуговування та виплату боргу за цей період.

3 липня президент України Володимир Зеленський анонсував проведення великої приватизації у 2019 році.