Logo

Національна поліція Івано-Франківської області отримала нового керівника

15 липня під час наради під головуванням заступника Голови Національної поліції України Олексія Руденка представлено нового начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковника поліції Сергія Безпалька.

Про це інформує пресслужба Поліції Івано-Франківської області.

На представлення завітали представники влади, силових структур, представники засобів масової інформації та особовий склад поліції Івано-Франківщини.

Сергій Безпалько подякував за довіру і запевнив, що готовий до виконання службових обов’язків:  "Я розумію, які обов’язки на мене покладено. У першу чергу, хочу зберегти ті напрацювання, які уже є, а також примножити нові. Основні завдання керівництвом Національної поліції України озвучені і поліцейські Івано-Франківщини готові до їх виконання. Я завжди відкритий до спілкування і розраховую на співпрацю з представниками влади, ЗМІ та громадськості".

Довідково:

Сергій Безпалько у 1999-му закінчив Донецький інститут внутрішніх справ. Свою службу почав із посади оперуповноваженого відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю у Києві.

Працював на керівних посадах у ГУНП в місті Києві, потім - у Державному науково-дослідному інституті МВС України.

З березня 2020 року працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.