Logo
9 Квітня 2019, 12:23

Не мовчати: депутат Петро Шкутяк звернувся до лідерів громадської думки

Сьогодні, 9 квітня, відповідно до розпорядження міського голови Руслана Марцінківа розпочалася позачергова 24/1 сесія Івано-Франківської міської ради.

Депутат Івано-Франківської міської ради, голова фракції БПП "Солідарність" Петро Шкутяк звернувся до лідерів громадської думки.

"У нас відбулись президентські вибори, і більшість кандидатів в основному будували свою виборчу компанію на критиці Петра Порошенка. Але нічого б і не було, якщо б не війна. Цю тенденцію підбив наш ворог. Різними способами забруднюючи репутацію Президента. Це запам"яталось українцям і дало великий результат у голосуванні кандидату Володимиру Зеленському. Не потрібно створювати собі ілюзій, що ця людина Коломойського. Варто розуміти, що ворог зайшов до нас із середини. Зеленський - проект Росії. Я не перебільшую, це було б знищенням України", - говорить депутат.

Також депутат додає, що ми зараз в такому середовищі, коли телеканали та соціальні мережі провадять агресивну політику. Докоріно впливають на свідомість людей, особливо молоді. Через що молоді люди реальний світ плутають з віртуальним. І в тому числі Росії покзати, що ситуація в Україні є вкрай поганою.

"Коли сьогодні багато кандидатів першого туру мовчать і очікують, що все пройде, то це не так. При приході влади Зеленського не буде виборів: ні парламентських, ні місцевих. Виборів таких, які були до цього в Україні, більше не буде", - каже Шкутяк.

Петро Шкутяк звернувся до посадовців, зазначаючи, що варто будувати думку людей, поки є ще час до наступних виборів.

"Більшості людей ви відомі, і я знаю, що вас всі чують та слухають. Треба говорить, а не мовчати, не є доречним говорити «якби» і «але». Прошу та закликаю до того, аби ваша позиція була чіткою та незавуальованою. Ще є півтора тижні, щоб змінити словом кожного. Чітко висловлюйте свою думку під час спілкування із людьми та в соцмережах", - зазначив депутат.