Logo
11 Травня 2021, 09:24
Теги: міна, ДСНС

Міна на горищі наробила рейваху серед мешканців іванофранківської багатоповерхівки

Добряче понервувати довелося минулого вечора мешканців будинку № 32 по вулиці Молодіжній в Івано-Франківську та розташованих поруч будинків.

Причиною переполоху стали кілька спецавтомобілів ДСНС, які скупчилися у дворі, та з десяток рятувальників у засобах індивідуального захисту - касках та бронежилетах, які порпалися навколо них.

На деяких автомобілях красувалися написи «оперативно-піротехнічна» і це ще більше налякало мешканців. Деякі з них почали шукати пояснення тому, що відбувається, в іванофранкіському телеграм-чаті Frankivsk112, викликавши туди фото та відео події.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС в області, піротехніки прибули за вказаною адресою для знешкодження ймовірно вибухонебезпечного предмета.

Як зазначається, на горищі будинку було виявлено корпус мінометметної міни калібру 82 міліметри часів ІІ світової війни.

Невдовзі знахідку було знищено рятувальниками працівниками групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного ГУ ДСНС.

Залишається лише здогадуватись, як корпус міни часів минулої війни потрапив на горище сучасної багатоповерхівки. Хоча цим питанням, вочевидь, мали б поцікавитись правоохоронці.

 

Фото: пресслужба ГУ ДСНС в Івано-Франківській області та телеграм-чат Frankivsk112