Logo
15 Лютого 2021, 14:02

Негода на Прикарпатті: рятувальники допомагали медикам добратися до хворих

14 лютого о 10:07 рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №13 міста Городенка на снігоболотоході «Богун» виїжджали у селище Чернелиця Чернелицької ТГ Коломийського району для надання допомоги у транспортуванні хворого чоловіка до Городенківської ЦРЛ.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС, пише Типовий Франківськ.

Того ж дня о 10:36 рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №5 міста Тлумач на снігоболотоході «Богун» виїжджали у село Прибилів Тлумацької міської ТГ Івано-Франківського району для надання допомоги у транспортуванні хворої особи до Тлумацької ЦРЛ, а 15 лютого о 04:03 - у село Сокирчин Олешанської сільської ТГ Івано-Франківського району для транспортування хворої особи до лікувального закладу.

Також рятувальники допомагали медичним працівникам дістатися на виклики до хворих осіб. Так, 14 лютого о 07:27 рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №13 міста Городенка на автомобілі «АРС-14» надали допомогу в буксируванні автомобіля ШМД, який слідував до хворої особи та застряг в сніговому заметі в селі Пробабин Городенківської міської ТГ Коломийського району. 14 лютого о 17:25 городенківські рятувальники на снігоболотоході «Богун» доставили лікаря швидкої медичної допомоги до хворої особи у село Колінки Чернелицької селищної ТГ Коломийського району.

14 лютого о 12:55 тлумацькі рятувальники на автомобілі «ЗІЛ-157» (КУНГ) надали допомогу працівникам швидкої медичної допомоги в буксируванні їхнього автомобіля, який слідував до хворої особи у село Гринівці Тлумацької міської ТГ Івано-Франківського району.

Того ж дня о 14:17 рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №6 міста Калуш здійснили буксирування автомобіля, який перевозив кисневі балони, на території інфекційної лікарні у місті Калуш.