Logo
8 Травня 2019, 09:22
Теги: негода, дощ

Негода на Прикарпатті: рятувальники допомагали подолати підтоплення

В результаті опадів на території Івано-Франківської області підтоплені 9 підвалів (8 житлових будівель та 1 адміністративної будівлі), 45 прибудинкових територій приватних господарств.

Про це повідомляє Управління цивільного захисту населення ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Пошкоджено один тимчасовий об’їзний шляхопровод (металевий міст).

У 12 випадках пожежно-рятувальні підрозділи У ДСНС в області залучались до проведення робіт з відкачування води з підвальних приміщень та прибудинкових територій, відкачано воду з 11 прибудинкових територій (1935 м/куб. води).

            Калуський район:

            - с. Перевозець, урочище «Шулени» через замулення водовідвідних канав стічними водами підтоплені 20 прибудинкових територій приватних господарств, з них у 7 підвальних приміщення житлових будинків спостерігається рівень води до 10 см. 

            - с. Студінка, водою р. Млинівка підтоплені 12 прибудинкових територій приватних господарств. Підтоплень будівель немає.

            - поступало повідомлення, що частково зруйновано об’їзний шляхопровід (міст) на автомобільній дорозі сполученням Войнилів - Дубовиця через р. Болохівка. Виїздом до місця події МОГ Калуського РВ УДСНС в області візуально пошкодження моста чи просідання опор не встановлено, розмито бетонні шви з’єднань плит покриття моста. Основний міст було зруйновано під час повеней минулих років.  

            - с. Пійло пошкоджено тимчасовий залізний переїзд через р. Чечва в напрямку с. Довге-Калуське, сполучення здійснюється через с. Тужилів. Основний міст було зруйновано під час повеней минулих років.

            Потреби в залученні сил додаткових сил не потрібно. На місці події органами місцевого самоврядування організовано залучення техніки народного господарства, які розчищають замулені кювети.

           Івано-Франківська міська рада:

с. Крихівці (район садового товариства «Керамік», Сад 1). Потоком води вимито правий беріг (грунт) р. Бистриця-Солотвинська протяжністю близько 120 м. та в глибину берегу в найбільшому радіусі до 20 м. До найближчого житлового будиНа місці події працювала МОГ Івано-Франківського МВ УДСНС, повідомлено УЦЗ ОДА.

            Тлумацький район:

- с. Олешів. В зв’язку з високим рівнем підземних вод, через колодязь в приватному господарстві витікає вода, якою підтоплено підвальне приміщення 1 житлового будинку та 2 присадибних ділянки. На місці МОГ Тлумацького РВ УДСНС спільно з місцевим населенням влаштовано насип з мішків та прокопано канаву.

До проведення робіт було від УДСНС в області залучено 14 одиниць техніки, 7 переносних мотопомп та 52чол.