Logo
10 Липня 2016, 20:00

Неймовірний світ, знятий з дронів (ФОТО)

Вже оголошені переможці цьогорічного фотоконкурсу сайту Dronestagram. Ось переможці у трьох категоріях.

1

Це фото Міхаела Бернхольдта, на якому видно сосновий ліс у Данії, отримало перший приз у категорії "Природа і тваринний світ". Переможців поміж тисячі учасників відбирало журі, до якого увійшли заступник керівника National Geographic Патрік Вітті та фоторедактор французького National Geographic Емануела Асколі.

2

Друге місце у цій категорії отримав Шаболц Ігнаш. "Ми хотіли показати традиційну Румунію в повній її красі. Ми подорожували машиною і раптом вдалечині біля дороги я побачив отару овець", - розповів автор знімка.

3

Джонатан Пайєт запустив безпілотник над вулканом Пітон-де-ла-Фурнез на острові Реюньон. Для того, щоб зробити такий знімок, він мав впоратись із гарячим повітрям та вітром, а також отримати дозвіл на політ безпілотника від влади. Він зробив цей кадр, що опинився на третьому місці в категорії "Природа і тваринний світ", одразу після сходу сонця.

4

Базиліка Святого Франциска Ассизького в італійській Умбрії - переможець у категорії "Подорожі". Автор - Франческо Каттуто, зробив цей знімок під час прогулянки на другий день після Різдва. "Після того, як безпілотник вийшов з хмар, відкрився неймовірний краєвид, я був здивований, мені забракло повітря. Мені вистачило часу, щоб зробити кілька кадрів до того, як спустилось сонце та хмари піднялись вище, все сховавши".

5

На другому місці в цій категорії фото з пляжу Кейбл-Біч у західній Австралії. Тодд Кеннеді, зробив цей знімок під час медового місяця. "Коли ми прибули в місто Брум, ми замовили тур на верблюдах під час заходу сонця, що було прекрасним досвідом і гарною можливістю отримати нову добірку до серії зображень тіні, які я збираю відтоді, як приєднався до фотографії із дронів", - розповів фотограф.

6

Фото пляжу на іспанському острові Гран-Канарія, яке зробив Кароліс Януліс - на третьому місці в категорії "Подорожі".

7

У категорії "Спорт і пригоди" виграв цей кадр Макса Сейгала, який разом із друзями піднявся на скелі біля міста Моаб у американському штаті Юта. "Ми піднімались протягом миль, шукаючи ідеальну лінію, а потім побачили цю дивовижну тріщину, приблизно в 400 футах над землею. Використовуючи дрон, я зміг зробити зображення, що раніше було б неможливо".

8

Хуан Пабло Байона працює фотокореспондентом у газеті La Opinion у Кукуті, Колумбія. Його відправили висвітлювати змагання з плавання, і він вирішив знімати з висоти, замість звичного кута зйомки. Це фото на другому місці.

9

ТіДжей Бейлон використовував свій безпілотник, щоб зняти друга та гіда Джейсона Білека у горах Чугач на Алясці. "Одна з моїх великих мрій - взяти дрони у Антарктиду та вхопиту частину магії, яка там існує, до того, як льоди розтануть і все зміниться назавжди". Усі фотографії надав dronestagr.am.

BBC