Logo
19 Серпня 2019, 17:45

"Невидимий батальйон": франківців кличуть на фільм до палацу Потоцьких

Сьогодні, 19 серпня, о 18:00 годині в палаці Потоцьких відбудеться черговий показ фільму.

Про це повідомляє прес-служба палацу Потоцьких, пише Типовий Франківськ.

Після показу, всі глядачі матимуть змогу поспілкуватися з представницями Невидимого Батальйону.

«Невидимий батальйон» - перший документальний фільм про внесок українських жінок-військових у боротьбу проти російської агресії.

Це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історії створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Марія Берлінська, продюсерка фільму, розповідає про мету проекту:

«По-перше, задокументувати історію, що відбувається прямо зараз, показати, як воюють жінки.

По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей, тільки освіта, тільки професіоналізм. І кіно – дуже хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству. І нарешті третя мета для мене дуже важлива. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік.

У нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка.».

Вхід вільний.