Logo
11 Липня 2019, 20:40
Теги: акція

"Ні кульочкам": франківчан запрошують на акцію

Еколог Назар Левицький запрошує франківчан долучитися до акції "Ні кульочкам".

Про це Назар Левицький повідомив Типовому Франківську.

"Вирішили заоохотити людей відмовитись від поліетилену, придбав за власні кошти ще кілька тисяч пакетів і безкоштовно роздаємо з дружиною та донечкою в супермаркетах міста Івано-Франківськ, закликаючи людей перейти на екологічно чисте упакування. Реакції людей були різні – хтось покрутивши біля скроні пальцем бурмотіли собі, що як це так, безкоштовно роздає якийсь чоловік пакети, не може такого бути, але таких людей одиниці, більшість підтримали ідею, дякували, фотографувались і т.д", - розповідає автор ідеї.

Також він зазначає, з часом у нього виникла ідея зробити більш масштабну акцію, подію, щоб заоохотити суспільство і жителів міста відмовитись від кульочків.

"Так як я еколог за професією (і працюю екологом) та фотограф за покликанням (займаюсь фотографією) в мене дуже багато колег, знайомих, друзів і просто хороших людей, які підтримують ідею та хочуть долучитись до події. З командою однодумців взялись за реалізацію проекту, що носить назву «НІКУЛЬОЧКАМ». За власні кошти та за рахунок спонсорської допомоги, закупляємо паперові пакети та еко-торбинки", - додає Назар.

Акція відбудеться 24 липня на Вічевому майдані.

Розпочнеться о 12.00 та триватиме до 18.00 години. 

Всі виручені кошти будуть передані на благодійність. 

Усіх охочих долучитися до проєкту фінансово або стати волонтером просять звертатися за телефоном – 067 686 70 41.