Logo

Ні - політичним репресіям: акція протесту відбулась біля державної резиденції в Гуті

Представники громадськості, активісти і народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» закликали послів України в інших державах не дозволити владі Зеленського чинити політичні переслідування і репресії проти лідера опозиції, п’ятого Президента України Петра Порошенка. Про це вони заявили під час акції протесту біля державної резиденції «Синьогора» на Івано-Франківщині, де відбувається конференція послів України за участі президента Зеленського, як йдеться на офіційній сторінці партії.

 

1

 

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина під час виступу зазначила, що Зеленський намагаєтсья реалізувати свої страхи перед Петром Порошенком та тими людьми, які восьмий рік захищають Україну.

«Чому ми тут зібралися? Тому що Зеленський переслідує ветеранів, військових, волонтерів, а під Новий рік йому захотілося вчинити політичну розправу над лідером опозиції, лідером найпопулярнішої партії в Україні «Європейська Солідарність» Петром Порошенко. Зеленський сьогодні розправляється з Петром Порошенком тільки тому, що він панічно його боїться», – зауважила представниця «Європейської Солідарності».

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович застеріг, що переслідування опозиції можуть спонукати Путіна вдатися до агресивних дій проти України.

«Те, що робить Зеленський, і є державною зрадою, тому що він руйнує внутрішньополітичну консолідацію, підтримку України світом, він таким чином спонукає до більш активних дій Путіна. Путін прекрасно розуміє, що Україна авторитарна, з таким вождем на чолі як Зеленський буде завжди слабкою країною. І така слабка країна завжди буде легкою мішенню для Путіна», – зазначив народний депутат.

 

image