Logo
18 Грудня 2019, 15:12

Нова якість у політиці: у Франківську презентували Всеукраїнське об’єднання Платформа громад

Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбулася презентація програми і плану дій партії ВО Платформа Громад.

Про програмницькі засади, ідеологічне спрямування та план своєї діяльності розповіли координатор партії на Прикарпатті Богдан Кобилянський та один із лідерів політичного об’єднання Ігор Пасічняк.

За словами політиків йдеться не про чергову звичну для всіх політичну силу, а про нове по суті об’єднання, до якого мають долучитися знані управлінці, досвідчені керівники, лідери громад та ініціативні молоді люди, для яких політична складова у державному управлінні відходить на останній план.

Голова Всеукраїнського об’єднання Платформа громад Олег Гончарук розповів, що ідея його створення належить активним представникам місцевих громад, які категорично не сприймаючи політиканство і популізм, мають бажання працювати на користь країні.

«Політику потрібно відкласти в сторону і привести на місцевих виборах до влади достойних людей. Але наразі виборче законодавство не дає можливості утворювати партійні об’єднання чи блоки, тим самим політизуючи систему управління в державі. – розповідає Гончарук. – Платформа громад має стати ефективним інструментом для досягнення простої цілі – через обрання у жовтні наступного року якісних лідерів, громади мають стати успішними, зробивши успішною і сильною всю країну».

Політик каже, що початок децентралізації на Прикарпатті мав безліч складних моментів, але враховуючи всі переваги і перспективи створення громад, у наступному році основним завданням для держави буде завершення цього процесу.

«Для себе ставимо за мету те, щоб на чолі громад стали справді професійні люди. У нас немає одного лідера. Лідером і авторитетною людиною буде кожен, хто представлятиме нашу команду в громадах. Відставляючи в сторону особисті амбіції, категорично не сприймаючи політиканство і популізм, ми закликаємо всіх, хто стоїть на державницьких позиціях, хто хоче використовувати свої знання і досвід для руху вперед – долучайтеся до нашої команди», – підсумував Гончарук.