Logo
1 Квітня 2023, 18:30

Нові медичні обмеження не будуть впливати на закупки волонтерами ліків для військових – НСЗУ

Волонтери і надалі зможуть закуповувати ліки для військових, не зважаючи не нещодавно введені обмеження. Як заявила голова Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Наталія Гусак в ефірі телемарафону, схожий фейковий ажіотаж уже спостерігався раніше, передає Типовий Франківськ.

"Ми з таким міфом вже йшли, коли вводився електронний рецепт на антибіотик. Коли також говорили, що волонтери не будуть мати доступу. На щастя, доступ для волонтерів і надалі присутній.

В рамках місцевих органів влади, місцевих адміністрацій пропрацьовані алгоритми, коли волонтери можуть купувати ліки так само напряму в дистриб'юторів певними партіями для того, щоб відправляти на фронт", - заявила Гусак.

Голова НЗСУ також відзначила, що не потрібно "закидати" військових ліками усіх видів. Важливо підходити до допомоги, зважаючи на потреби.

"Але одночасно говорімо про те, що хлопці і дівчата, які зараз там воюють, їм не потрібно, щоб ми їх "заліковували". Тобто теж має бути лікарські засоби за призначенням", - додала Гусак.

 

 

Фото з відкритих джерел