Logo
8 Липня 2021, 21:00

Новопризначений керівник області повинен більше працювати з фракціями та Івано-Франківською обласною радою

Тарас Виноградник в програмі «Про головне в деталях» на обласному телебаченні «Галичина»

На вечірньому ефірі обласного телебачення «Галичина» представник фракції ПП «ВО «Платформа громад», та голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Тарас Виноградник розставив акценти майбутньої 7-ї сесії обласної ради та відповів на ряд запитань журналістки.

 214373401-4204693566284479-8008924493043095799-n

Найважливішим на порядку денному 7-ї сесії облради на думку депутата Тараса Виноградника буде:

- соціально-економічне становище в області за попереднє півріччя 2021 року;
- обговорення берегоукріплювальних робіт на ріках Прикарпаття, та робіт по запобіганням повеням і їх наслідкам;
- можливе отримання кредиту облрадою (вперше !) на ремонт доріг в області.

Звернув увагу депутат Тарас Виноградник і обговорення на Президії облради «оптимізацї» роботи 3-х медичних (зокрема Наркодиспансер та Психіатрична лікарня №1) закладів на вул. Млинарській та вул. Ленкавського-Бельведерського, а насправді інтерес до роботи цих медзакладів виникає виключно заради земельних ділянок!

Щодо роботи постійно діючої комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку, депутат наголосив на розробленні нею проєкту Антикорупційної програми Івано-Франківської обласної ради на 2021-2023 роки – дана програма рекомендована до розгляду на даній 7-й сесії облради. Антикорупційна програма містить 21 пункт та ставить за мету унеможливити прояви будь якої корупції на трьох рівнях (низькому, середньому та високому) в середовищі обласних депутатів, також визначати корупційні ризики в середовищі облради. 

Тарас Виноградник розповів і про діяльність тимчасової контрольної комісії обласної ради у 2021 році, що ставить собі за мету моніторинг діяльності ряду комунальних підприємств області, зокрема і таких як «Облагроліс» та Центральну закупівельну організацію, озвучивши певні рекомендації щодо покращення та оптимізації їх діяльності.

В кінці розмови, Тарас Виноградник наголосив на відсутності плідної співпраці Івано-Франківської ОДА, та її вже колишнього голови Андрія Бойчука, як і з фракцією ПП «ВО «Платформа Громад» в облраді, так і на слабкий рівень співпраці ОДА у поточному році і з Івано-Франківською обласною радою в цілому!