Logo
19 Червня 2018, 15:11

Новий очільник поліції Прикарпаття: Не можу сказати, що я кризовий менеджер

Сьогодні, 19 червня в Івано-Франківську відбулася перша прес-конференція нового очільника обласного управління поліції Володимира Голубоша. Про це інформує кореспондент Фіртки.
"Я не можу сказати, що я кризовий менеджер. І мені важко про себе судити. Я людина в погонах і виконую накази", - зауважив Голубош.
Володимир Голубош розповів про себе, зокрема, як 20 років назад закінчив університет в Івано-Франківську.
"Це те, з чого починається моя історія, що дало старт кар'єрі", - каже Голубош. - Наразі переді мною поставили завдання - служити і захищати. Покращити імідж поліції і думку про поліцію. Зробити так, щоб мешканці міста почувалися безпечніше і права людей були захицені. Створити максимально нормальні умови праці для працівників поліції".
Наразі новопризначений керівник займається вивченням криміногенної ситуації в області. В ході прес-конференції журналісти поцікавились чи планує очільник поліції "брати на підмогу" колег з Рівненської області.
"Я таким не страждаю. Вважаю, що краще працювати з місцевими, адже тут люди краще знають специфіку краю, - каже очільник поліції Прикарпаття. - Я людина неполітична. І ті, хто говорять про політичні призначення, самі на цьому спекулюють".

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram