Logo
2 Січня 2020, 17:02

Обіцянки Зеленського на 2020 рік

Пропонуємо вивчити, що обіцяє зробити президент України в 2020 році.

На початку грудня у своєму черговому відеозверненні до українців Зеленський пообіцяв, що під час опалювального періоду 2020/2021 років тарифи на опалення будуть зменшені.

«Ми працюємо над тим, щоб цієї зими були зменшені платіжки за опалення. Це дуже важливо. І також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на тепло майже наполовину. Це буде окрема програма», – зазначив президент.

До речі, 24 грудня прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд схвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30% и теплопостачальники можуть вже перерахувати платіжки, пише Слово і діло.

Наступного року Зеленський пообіцяв запустити роботу лікувально-діагностичного комплексу дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Про це він заявив після того, як Верховна рада ухвалила виділення 200 млн грн з Фонду президента України з підтримки освіти, науки і спорту на добудову лікарні.

«200 мільйонів гривень – це та сума, яка дасть змогу вже зараз прискорити добудову «Охматдиту», і ми зможемо закінчити будівництво вже навесні», – зауважив президент, додавши, що новий корпус головної дитячої лікарні країни можна буде запустити з наступного року.

До березня 2020 року 15 сімей переселенців мають отримати відремонтовані квартири у Золотому-1 та Карбоніті. Таку обіцянку Зеленський дав під час робочої поїздки до Луганської області, де зустрівся з родинами, які в 2018 році втратили своє житло на тимчасово непідконтрольних територіях і досі не отримали допомоги від держави.

«Ми домовилися з головою адміністрації. Він знайшов приміщення. Квартири будуть через три місяці», – заявив Зеленський, додавши, що керівництво Луганської облдержадміністрації вже знайшло квартири, які зараз ремонтуються.

Декілька обіцянок, що стосуються 2020 року президент України дав в Очакові під час зустрічі наших катерів, які наприкінці листопада повернула Російська Федерація після захоплення в Азовському морі.

Зокрема, Зеленський запевнив, що до березня 2020 року військові катери «Бердянськ» і «Нікополь» будуть відремонтовані.

«Те, що ми побачили, дійсно бракує й обладнання частково, і частини озброєння. Я побачив стан, буде розслідування. Ми обов’язково звернемось до російської сторони, щоб нам повернули все, що там є. Паралельно ми готові відремонтувати. Десь три місяці – і все буде на ходу», – заявив Зеленський.

Також під час брифінгу президент пообіцяв, що наприкінці 2020 року на адміністративному кордоні з Кримом відкриють хаб.

«Ми вже домовилися з компанією SOCAR, хотів вам сказати, що ми там зробимо реально круту штуку. Ми вже розробили з компанією SOCAR, я вже бачив комп'ютерний дизайн, за один рік там побудують хаб», – сказав Зеленський.

Крім того, президент пообіцяв, що у 2020 році в Україні буде побудовано три аеропорти та близько 4 тис. км доріг.

«З березня наступного року у нас починається велике будівництво. Була презентація. Ми розробляли її разом з урядом і Міністерством інфраструктури. Ми наступного року побудуємо плюс три аеропорти», – сказав президент, уточнивши, що в цілому за всі роки каденції планується побудувати 15 аеропортів.

До речі, щодо нових летовищ Зеленський повторював свою обіцянку неодноразово і навіть зафіксував її в передвиборчій програмі. Під час пресмарафону 10 жовтня 2019 року Зеленський пообіцяв, що аеропорт у Дніпрі будуватимуть вже у 2020 році.

«Відповідь одна: ми будемо будувати в Дніпрі аеропорт. Нічого не відкладається. У 2020-му ми будемо будувати аеропорт і не тільки в Дніпрі», – сказав президент.

Також президент пообіцяв, що у 2020 році буде побудовано декілька мостів. «Люди побачать, що готується проєкт Запорізького мосту, декілька мостів буде побудовано наступного року», – заявив Володимир Зеленський.