Logo
22 Вересня 2015, 17:33

"Об'єднання "Самопоміч" висунула кандидатів до Івано-Франківської міської ради

22 вересня під відкритим небом у Івано-Франківську відбулася партійна конференція міської організації політичної партії “Об’єднання «Самопоміч»”. Місце проведення – поблизу оборонних валів колишньої фортеці Станиславова у теперішньому громадському сквері. Так «Самопоміч» показала, що є відкритою організацією до всіх мешканців міста. Саме тому участь у конференції взяли не лише члени партії, активісти, прихильники, а й перехожі. Також “Об’єднання «Самопоміч»” наголошує, що може не тільки покращити, а й захистити місто.Гавриляк Микола актив1
Учасники конференції обговорили виборчу програму партії. Варто відзначити, що програма «Самопомочі» сформована на основі глобального вивчення проблем міста, волонтери і активісти, провівши анкетування в усіх мікрорайонах Івано-Франківська, поспілкувавшись з мешканцями, напрацювали перші кроки діяльності у міській раді."Одне з гасел ідеології Самопомочі - Допомагай тим, хто потребує! Івано-Франківськ потребує змін і я переконаний, що команда Самопомочі - це ті люди, які здатні ці зміни втілити!" - заявив у виступі Когут Богдан, керівник міської організації політичної партії "Об'єднання "Самопоміч"
Когут Богдан
Міська організація партії “Об’єднання «Самопоміч»” висунули та затвердили кандидатуру Ірини Кулинич на посаду міського голови Івано-Франківська.
Кулинич Ірина Вікторівна
“Чому іванофранківцям потрібно обирати саме команду «Самопомочі»? Тому що кандидати, яких пропонуємо ми, пройшли безпрецедентне в історії українського політикуму громадське обговорення задовго до їхнього висунення. Необхідну довіру ці громадяни вже отримали від своїх виборців”, – стверджує народний депута України, член фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Верховній раді Руслан Сидорович.
Сидорович Руслан
Народний депутат Анна Романова також висловила підтримку кандидату на посаду міського голови та команді кандидатів до міської ради.
“Я стурбована тим, що в країні зараз не відбувається суттєвих змін. Прокуратура залишилась та сама, ті самі суди, корупція на місцях. Потрібна так звана критична маса депутатів у радах, щоб ухвалювати необхідні зміни, щоб ми разом не допускали реальної узурпації влади. Тому іванофранківцям дуже важливо, щоб конструктивна сила, якою є «Самопоміч», у більшості ввійшла в міську раду, а Ірина Кулинич стала міським головою. Обирати потрібно свідомо”, – каже Анна Романова. 
хашалов  актив2