Logo
1 Лютого 2023, 10:07

Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф допомогли двадцяти трьом прикарпатцям, які отруїлися чадним газом

Упродовж січня бригади КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» надали медичну допомогу двадцяти трьом прикарпатцям, які отруїлися чадним газом. У тому числі йдеться про дев’ятьох дітей, пише Типовий Франківськ з посиланням КНП "Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради".

Нагадаємо, що минулого місяця чадним газом отруїлися вісімнадцять жителів області, з яких п‘ятеро діти.

Слід відзначити, що отруєння чадним газом може виникнути від неправильного використання генераторів, пічок та інших нагрівальних приладів, потреба в яких зросла через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.

Чадний газ не має кольору, запаху чи смаку, тому його неможливо ідентифікувати без спеціальних приладів, але він може бути смертельним для людини і впливає на організм навіть у невеликих концентраціях.

Основними симптомами впливу чадного газу є головний біль, нудота, прискорене дихання, слабкість, відчуття втоми, запаморочення та сплутаність свідомості.