Logo
9 Липня 2019, 10:20

Область виділить кошти на об’єкти соціальної сфери та будівництво гідротехнічних споруд у селах Калущини

8 липня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів щотижневу нараду з начальниками управлінь, відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Голова РДА поінформував, що минулого тижня на засіданні бюджетної комісії обласної ради були розподілені значні кошти на об’єкти соціальної сфери Прикарпаття, зокрема і Калуського району. Мова йде про ремонт закладів освіти, капремонт дитячих майданчиків, будівництво внутрішніх санвузлів та закупівлю комп’ютерної техніки для навчальних закладів, повідомляє прес-служба Калуської РДА, передає Калуш FM.

Також фінансові ресурси будуть спрямовані на екологічні заходи та будівництво гідротехнічних споруд у селах Копанки, Перевозець, Довпотів, Сівка-Калуська, Верхня, Добровляни, Пійло, Середній Угринів і Тужилів. Крім того, з державного фонду регіонального розвитку виділять понад 7 млн грн на будівництво спортзалу Новицького НВК І-ІІІ ст.

На нараді йшлося і про фінансування робіт з ліквідації стихії у населених пунктах району. На це виділено 400 тис. грн. Наявні кошти в обласному бюджеті і на відшкодування жителям малозахищених верств населення Калуського району, будинки яких підтопило під час злив.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Іван Данів дав ряд доручень для вирішення порушених питань.