Logo
31 Грудня 2019, 13:25

Очільник Прикарпаття поділився здобутками та планами на 2020

Напередодні Нового року голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль підсумував роботу у році, що минає та поділився планами на 2020 рік.

Очільник Прикарпаття задоволений, що вдалося вчасно прийнятий бюджет Прикарпаття на 2020 рік, ефективно заінвестовані надані державним бюджетом ресурси на державні і місцеві дороги та мости та сформувати ефективну команду керівників області та районів, інформує Типовий Франківськ.

«Зшиваємо» Україну через активну співпрацю Прикарпаття і Донбасу (підписана угода про освітнє, культурне, спортивне, наукове та економічне співробітництво).  Отримане світове визнання Косівської кераміки у якості нематеріальної спадщини людства! Складений повноцінний, перспективний план утворення об‘єднаних територіальних громад Івано-Франківщини. Запроваджено тотальний електронний облік деревини, від чіпування до аукціонів - реформуємо галузь! Виплачена вся зарплата вчителям та медикам", - йдеться у повідомленні.

З пріоритетних напрямків роботи в наступному році виокремив, швидке залучення інвесторів на Прикарпаття. Вирішення проблеми Домбровського кар‘єру та хвостосховищ у Калуському промислово-гірничому районі,завершення програму «теплих туалетів» у сільських школах.

"Перспективи 2020 року: Рік мостів і доріг на Прикарпатті!  Аеропорт - довгоочікуваний початок проекту реконструкції!  Нова стратегія Прикарпаття - людина в центрі уваги і ще багато-багато гарних планів!", - резюмував Денис Шмигаль.