Logo

Очолювана головним технаглядачем Мінрегіону комісія оцінила реконструкцію Івано-Франківської ЦМКЛ

Урядова комісія оцінила готовність робіт з реконструкції Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні, їх відповідність графіку робіт, вимогам брендбуку та законодавчим нормам.

Варто відзначити, роботи з реконструкції ЦМКЛ, яка включає добудову відділення екстреної медичної допомоги, відбуваються в рамках Національного проєкту «Велике будівництво» Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону). Виконавцем робіт є будівельна компанія «МЖК Експрес4».

Як повідомили в лікарні, очолювана координатором проєкту «Велике будівництво», представником технагляду Мінрегіну Яном Помяном комісія, до складу якої увійшли керівники обласних Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, Управління капітального будівництва, власне лікарні, представники виконавця робіт та підрядника, Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства, представники виконавця робіт та підрядних організацій, оглянула оглянули об’єкт будівництва та надала рекомендації щодо фіналізації здачі роботи.

Раніше голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук розповідав, що завершити роботи з реконструкції ЦМКЛ планувалося до 30 квітня.

Нагадаємо, вартість робіт становить 18,9 мільйонів гривень, левова частка яких фінансується з Державного бюджету.

В добудованому приміщенні планується розмістити оновлене приймальне відділення невідкладної допомоги, реанімацію, травмпункт, операційну та рентген-відділення. При цьому, як раніше зауважив Андрій Бойчук, у новому відділенні вже встановлено сучасний УЗД-апарат.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської ЦМКЛ