Logo
25 Травня 2024, 14:08

Одесит спробував перетнути кордон на дитячому надувному матраці з "Людиною-павуком"

Маршрут чоловік проклав, скориставшись онлайн-картою, а до втечі ретельно підготувався. Однак його спроби не увінчалися успіхом.

Аби уникнути мобілізації, деякі військовозобов'язані використовують найнеймовірніші способи, аби перетнути державний кордон України та втекти в одній із сусідніх країн. Наприклад, 28-річний одесит спробував втекти, перепливши річку Турунчук, а надалі й Дністер, повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України на своїй сторінці у Facebook.

Такий туристичний маршрут чоловік обрав для себе особисто, користуючись онлайн-картою. Для подолання водної перешкоди він купив дитячий надувний матрац із зображенням Людини-павука, ласти та зібрав невеликий рюкзак.

Однак домогтися бажаного йому не вдалося, оскільки прикордонники Білгород-Дністровського загону, патрулюючи ділянку кордону на катері, виявили і затримали плавця.

За спробу незаконного перетину державного кордону на жителя Одеси складено протокол про адміністративне правопорушення ст. 204-1 КУпАП. Справу скеровано до суду.