Logo
26 Березня 2019, 17:37

У мікрорайонах Франківська оновлюють дворики

Комплексні зміни відбуваються у дворах на вул. Івана Павла ІІ. Тут в роботі одразу кілька прибудинкових територій. Зокрема йдеться про двір на Івана Павла ІІ, 9, 12, 28-30.

Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

На вулиці Івана Павла ІІ, 9 роботи вже йдуть до завершення. Ремонт тут розпочали ще в жовтні, тепер залишилось тільки встановити лавки, підняти каналізаційні люки. Вся територія укладена бруківкою, щоправда на проїзді використали товщу плитку.

У дворі навпроти біля будинку №12 роботи лиш почались. За проектом тут облаштують нові тротуари, перекладуть дощівку та відновлять дорожнє полотно. Асфальтування розпочнуть приблизно в травні, коли погода сприятиме цьому.

«Ми взялись систематично ремонтувати двори на вулиці Івана Павла ІІ. Мікрорайон дуже великий, роботи немало. Тут, крім всього, їздить комунальний маршрут №27. Це приклад комплексного підходу до розвитку мікрорайонів міста», – розповів місткий голова Руслан Марцінків.

Паралельно триває ремонт великого дворі на вулиці Івана Павла ІІ, 28-30 – Івасюка, 28-30. А скоро приступлять до робіт на Івана Павла ІІ, 17-19.

Також Руслан Марцінків зазначив, що цьогоріч планують капітальний ремонт самої вулиці Івана Павла ІІ. Розпочнуть з облаштування нових тротуарів. По тому візьмуться за капремонт дороги, проте не впевнені, що все вдасться завершити у 2019 році.