Logo
7 Квітня 2024, 10:44

Окупанти послабили наступ під Авдіївкою, але активно штурмують на двох напрямках, - Генштаб

Протягом минулої доби на фронті відбулося 57 бойових зіткнень. Найактивніше окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ на Донбасі.

Як йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ, на Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Водночас на Лиманському напрямку воїни відбили 7 атак противника в районі населеного пункту Терни Донецької області.

На Бахмутському напрямку українські воїни відбили 14 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Виїмка, Спірне, Богданівка, Кліщіївка Донецької області.На Авдіївському напрямку, Сили оборони відбили 5 атак в районах населених пунктів Новокалинове, Бердичі та Нетайлове Донецької області, де ворог намагався вибити наші підрозділи із займаних рубежів.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Георгіївка, де противник, за підтримки авіації, 21 раз намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 2 рази атакував позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області; Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом минулої доби росіяни здійснили 5 безуспішних атак позицій наших військ.