Logo
3 Листопада 2022, 10:11

Окупанти продовжують "евакуацію" з Херсонщини: вивозять цивільних, колаборантів з сім’ями і медиків

Зокрема, жителям Нової Збур’ївки дали три дні для самостійного виїзду вглиб території, пригрозивши примусовою "евакуацією".

Російські окупанти продовжують "евакуацію" жителів тимчасово захоплених територій Херсонської області та проводять "ревізію" обʼєктів промислової сонячної генерації електроенергії.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ вчора, 2 листопада.

Окремо там відзначили евакуацію цивільного населення з окремих населених пунктів лівобережної частини Херсонської області.

Окрім того, від 31 жовтня загарбники почали вивозити з Горностаївки колаборантів із сімʼями, медичний персонал та обладнання з центральної районної лікарні.

Водночас окупаційна "влада" дала три дні жителям Нової Збур’ївки для самостійного виїзду вглиб захопленої території або до Росії. Загарбники попередили населення, що від 5 листопада "евакуація" буде примусовою.

Також повідомляється, що від 27 жовтня окупаційна "влада" розпочала "ревізію" обʼєктів промислової сонячної генерації електроенергії. За результатами роботи загарбники погрожують конфіскувати та вивезти обладнання підприємств, власники яких перебувають на вільній території України та відмовляються повертатися на тимчасово захоплену територію.

 

 

 

Фото з відкритих джерел