Logo
29 Серпня 2020, 14:30
Теги: Гончарук

Олег Гончарук: Маємо продовжити розпочаті масштабні проєкти

Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад» Олег Гончарук, розповів про роботу розпочатих проєктів.

Про це йдеться на сайті Платформа Громад, пише Типовий Франківськ.

"Закінчується каденція обласної ради сьомого демократичного скликання. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу й облдержадміністрації, яку донедавна очолював, вдалося започаткувати декілька потужних проєктів. Маю на увазі, передусім, цільові програми розвитку міжнародного співробітництва, сприяння залученню інвестицій у економіку, розвитку туризму в Івано-Франківській області. В цьому напрямі таки вдалося зробити досить багато", - пояснює Олег Гончарук.

Зокрема, депутат зазначає, що важливим для Івано-Франківщини стало відкриття заводу LEONI в Коломиї. Це велике капіталовкладення іноземних інвесторів в економіку області й нові робочі місця. Нам вдалося відновити роботу «Карпатнафтохіміка». Наростив нові потужності цементно-шиферний завод.

"У галузі культури неабиякою подією стало проведення міжнародних фестивалів «Карпатський простір», «Родослав», «Porto Franko Гоголь Fest», карильйонної та дзвонової музики, які об’єднали митців із майже двох десятків країн", - додає Гончарук.

За словами голови політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад» Олега Гончарука,  у рамках проєкту «Єврокарпатська ініціатива» якісно відремонтовано магістральні дороги державного значення, які проходять через область і з’єднують Івано-Франківськ зі Львовом, Чернівцями, частково – з Ужгородом через Стрий. Це забезпечує не тільки добрий зв'язок із сусідніми обласними центрами, а й вихід до кордонів, що, своєю чергою, дає поштовх до розвитку інших галузей економіки і притоку інвестицій. Було вже рішення й про джерело коштів на ремонт автотраси до Тернополя. На жаль, трішки не вистачило часу. А ще в господарку втрутилася політика.

"Цю роботу треба завершити. І братися за комунальні дороги. Всі відразу нереально відремонтувати – потрібні значні кошти. Треба робити поступово. То вже рішення за громадами, котрі дороги потребують першочергового ремонту", - каже депутат.