Logo
15 Вересня 2021, 18:55

Олег Гончарук: Зростання вартості газу ставить під загрозу опалювальний сезон для бюджетних установ Івано-Франківщини

Голова політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Платформа Громад» Олег Гончарук на телеканалі обласного телебачення Галичина у програмі «Про головне в деталях» зауважив:

«Проблема полягає в тому, що ще на початку року у місцеві бюджети було закладено ціну за газ 8-10 грн за 1 м. куб, а зараз його ціна сягає 18-20 грн. Сьогодні голови територіальних громад не мають відповіді на питання де взяти додаткові кошти до місцевих бюджетів, тому вони звернулися до депутатів обласної ради з проханням винести це питання на рівень області та до керівництва держави».

Передає Типовий Франківськ.

IMG-7670

За словами керівника, подальше зростання ціни на газ для бюджетних установ ставить під загрозу проведення опалювального сезону, зокрема забезпечення теплом бюджетних закладів Івано-Франківщини. Тому, 10 вересня, на сесії обласної ради від депутатів  фракції ПП «ВО «Платформа Громад», Назарій Іванів озвучив звернення до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання ситуації у місцевих бюджетах через зростання ціни на природний газ для бюджетних установ.

Під час обговорення викликів та перспектив розвитку з головами територіальних громад Івано-Франківської області гостро стало питання про різке підняття ціни на природний газ перед початком опалювального сезону.

«Кожного року постають проблеми із тарифами, сподіваюся дане звернення стане сигналом для нашого керівництва, зокрема, до Прем’єра-міністра України в терміновому порядку прийняти рішення про шляхи вирішення», - наголосив лідер партії.