Logo

Олександр Сич про ситуацію в лісовому господарстві: нас або мають за тупих, або ми тупіємо

У п’ятницю, 16 вересня, відбулось засідання Івано-Франківської обласної ради.

Найбільший резонанс в сесійному залі викликало питання "Про виконання обласної програми розвитку лісового і мисливського господарства в області на 2017-2022 роки", пише Типовий Франківськ.

До начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергія Кокоця прозвучали запитання від депутатів щодо незрозумілих критеріїв об‘єднання лісгоспів, ігнорування засідань профільних комісій обласної ради, звільнення працівників у сфері лісового господарства.

Не зміг посадовець дати відповідь і на запитання заступника голови обласної ради Миколи Палійчука та інших депутатів щодо причин призначення на відповідальні посади осіб з інших областей.

Резюмував позицію облради щодо цієї проблеми її очільник Олександр Сич.

«На прикладі лісової галузі, мені здається, що нас або мають за тупих, або ми тупіємо. Бо інакше чому нам присилати людей? Постійно, - зазначив він. - Мені здається, що нам вистачає свого інтелектуального потенціалу, щоб управляти господаркою області у всіх сферах життя».

Також цікаво, що на запитання депутата Назарія Іваніва щодо фігурування Сергія Кокоця в кримінальній справі про незаконне заволодіння земельними ділянками, посадовець відповів спростуванням та звинуваченням у сторону засобів масової інформації.

Проте уже за кілька хвилин інший обранець Тарас Виноградник надав керівництву облради та облдержадміністрації документи, які підтверджують факт такого провадження і наявність у правоохоронців запитань саме до Сергія Кокоця.

У підсумку депутати своїм голосуванням не підтримали звіт про виконання програми розвитку лісового і мисливського господарства.

 

 

 

Фото з відкритих джерел