Logo
21 Серпня 2019, 10:37

Олімпійська надія: у Франківську відзначили срібного призера-вільника Чемпіонату світу

Сьогодні, 21 серпня в Івано-Франківську відзначили срібного призера Чемпіонату світу з вільної боротьби серед юніорів Андрія Джелепа. Захід відбувся в Естонії місто Талліні.

Крім того, на цьому Чемпіонаті світу Андрій здобув звання майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби, пише Типовий Франківськ.

Привітав чемпіона голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль та вручив переможцю квіти.

"Це тандем кропіткої роботи тренера та спортсмена. Ви крутий молодець і стали прикладом і символом для молодших спортсменів, що можна здобувати такі високі досягнення", - відзначив Денис Шмигаль.

Андрій Джелеп зазначив, що це був важкий період, багато тренувань та відточування майстерності.

"Хочу подякувати всім, хто за мене вболівав і підтримував. Це був важкий період готувались вдома пізніше в Києві на зборах відточували майстерність.

Перший суперник попався з Росії, другий - Індії, у півфіналі був важчий суперник з Азербайджану, але вдалось перемоги. На другий день у фіналі програв сутичку Японцю", - зазначив Джелеп.

Як відзначив голова Асоціації вільної боротьби України, голова федерації вільної боротьби в Івано-Франківській області, народний депутат Едуард Прощук, за перемогою стоїть кропітка праця.

"Андрій наша велика Олімпійська надія. Дуже приємно, що відзначаємо чемпіона на вищому рівні. Це насправді непересічна подія, а кропітка праця команди. Переконаний, що неодноразово ще будемо збиратися на таких заходах, щоб відзначати чемпіонів",- підкреслив Прощук.