Logo

Оновлення дороги Долина – Хуст сприяє розвитку економіки

На одній із найважливіших магістралей Івано-Франківщини, дорозі Р-21 Долина – Хуст підходить до завершення поточний середній ремонт, що здійснювався в рамках програми «Велике будівництво».

Про це інформує Обласна державна адміністрація.

На об'єкті завершено основні роботи, зокрема, влаштовано 45 км верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону; нанесена осьова та крайова розмітка; влаштовано водовідвідні лотки на спусках-підйомах; поглиблено кювети; розширено та зміцнено узбіччя.

Наразі дорожники працюють в Долині, Вигоді, у селах Мислівка та Вишків. Там тривають завершальні роботи з влаштування тротуарів, пішохідних доріжок, заїзних кишень для громадського транспорту та з’їздів.

Фінансування цих робіт здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету.

Автошлях Р-21 Долина – Хуст проходить територією Івано-Франківської та Закарпатської областей. Її оновлення стане поштовхом не тільки для розвитку туризму, а й загалом економіки краю.

Туристично привабливі маршрути беруть початок у селищі Вигода, саме звідти курсує «Карпатський трамвайчик». А ще є маршрути через села Мислівка, Вишків.

Рекомендуємо відвідати оглядовий майданчик за 2 км від Вишківського перевалу, звідки можна милуватися місцевими краєвидами, зокрема горами Яйко-Ілемське, Гургулат та іншими вершинами, а також

Національний природний заповідник «Ґорґани» – масив Карпатських гір із північного заходу від Вишківського перевалу, що має висоту 941 м над рівнем моря.