Logo
26 Лютого 2022, 18:30

ОП: Україна за повноцінні переговори і проти ультиматумів РФ

У Кремлі «намагаються завести переговори в глухий кут ще до їх початку», заявляють в офісі Зеленського.

Президент Володимир Зеленський категорично не сприймає будь-які неприйнятні для України умови й ультиматуми з боку Росії, «лише повноцінні переговори», заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Про це повідомляє Радіо свобода.

«Будь-яка війна неминуче завершується перемовинами. Україна почула переговорну позицію, яку окреслили в Москві. Вони знають наш погляд на переговорний формат і нашу переговорну позицію. Тому їхні коментарі про те, що ми нібито відмовилися від перемовин, – це просто частина їхньої тактики. Вони намагаються завести переговори в глухий кут ще до їх початку», – сказав він.

«Зрозуміло, що потрібен інший підхід. Переговори повинні базуватися на здоровому глузді і бути такими, щоб можна було напрацювати чесне рішення в інтересах людей і національної державності України. Своїм спротивом українці довели, що загнати нас у глухий кут – це нереалістична амбіція. Ну а брехню росіян про те, що нібито у їхніх сил був наказ зупинитися, спростовує сама реальність, яку бачив увесь світ у ніч на суботу. І сьогодні вранці. Бої були жорстокими, з максимальною інтенсивністю», – додав він.

 

 

 

Фото з відкритих джерел